Podporují nás

Za podporu děkujeme všem našim donátorům, partnerům, kamarádům a známým, bez jejichž podpory by naše činnost byla daleko těžší.

Soukromá firma Luftuj s.r.o. nás v roce 2023 podpořila velkorysým darem. Snad proto, že majitelka má ráda sport, snad proto, že má ráda nás. Každopádně velice děkujeme a jsme za dar velice vděčni.

Ústecký kraj v rámci programu SPORT 2022 podpořil Klub biatlonu Litvínov částkou 39. tis. Kč na podporu reprezentace v rámci ČR i zahraničí a na pořízení materiálního vybavení. Za klub velice děkujeme a víme, že s touto podporou je naše činnost daleko jednodušší.

Sdružení sportovních klubů (SSK) Litvínov podpořilo v roce 2022 Klub biatlonu Litvínov částkou 15. tis. Kč na podporu naší činnosti. Za klub veliké díky a poděkování.

Ústecký kraj v rámci programu SPORT 2021 podpořil Klub biatlonu Litvínov částkou 32. tis. Kč na podporu reprezentace v rámci ČR a na pořízení materiálního vybavení. Za klub velice děkujeme.

Sdružení sportovních klubů (SSK) Litvínov podpořilo v roce 2021 Klub biatlonu Litvínov částkou 10. tis. Kč na podporu naší činnosti. Za klub veliké díky.

Národní sportovní agentura nás v roce 2021 podpořila částkou 2 100 Kč. Děkujeme.

Ústecký kraj v rámci programu SPORT 2020 podpořil Klub biatlonu Litvínov částkou 15. tis. Kč na podporu reprezentace v rámci ČR a na pořízení materiálního vybavení. Za klub děkujeme.

Majitelka firmy nám v roce 2020 poskytla finanční dar na naši činnost a my ji za to velmi děkujeme.